Wybielanie zębów w Jastrzębiu-Zdroju


Piękny i śnieżnobiały uśmiech to obiekt westchnień wielu osób. Marzą Państwo o idealnym kolorze uzębienia? To jak najbardziej możliwe! Choć na rynku znajduje się obecnie wiele produktów służących do rozjaśniania szkliwa, takich jak pasty, paski oraz płyny, nie zawsze ich używanie stanowi dobry pomysł. W większości przypadków nie są one w stanie zagwarantować pożądanego efektu, a w nadmiernych ilościach mogą zaszkodzić. Znacznie rozsądniej będzie skorzystać z zabiegu wybielania zębów, który świadczymy w Jastrzębiu-Zdroju.

Pozbyć się kompleksów i cieszyć pięknym uśmiechem – wybielanie zębów Jastrzębie-Zdrój

Decydując się na wybielenie swoich zębów pod okiem specjalistów, zyskują Państwo pewność, że szkliwo nie ulegnie uszkodzeniu, a cały proces będzie przeprowadzany w komfortowych dla Państwa warunkach. Stomatolog dokona kontroli aktualnego stanu uzębienia, poinformuje, o ile tonów można rozjaśnić zęby i pomoże w wybraniu najbardziej dopasowanej do potrzeb metody. Warto mieć bowiem na uwadze fakt, że każdy posiada nieco inny odcień kości i u niektórych osób uzyskanie śnieżnobiałego odcienia poprzez rozjaśnianie zębów będzie zwyczajnie niemożliwe. Należy jednak podkreślić, że nawet rozjaśnienie uzębienia o jeden lub dwa tony jest w stanie zapewnić zauważalną różnicę, która znacząco podniesie samopoczucie i pozwoli na pozbycie się kompleksów oraz obdarzanie innych szczerym uśmiechem przy zachowaniu pełnego komfortu. Jeśli nie będzie to dla Państwa wystarczające, wtedy można zapewnić sobie nienaganny uśmiech przy pomocy licówek.

Wybielanie zębów Jastrzębie-Zdrój – Pod opieką specjalistów

Jeżeli Jastrzębie-Zdrój jest miejscem Państwa zamieszkania i rozważacie Państwo skorzystanie z zabiegu wybielania zębów, w naszej klinice z przyjemnością pomożemy w wybraniu właściwej metody. Ten proces może odbywać się zarówno przy pomocy lampy LED, lasera, nakładek, jak i założenia licówek. O tym, który z tych sposobów będzie najkorzystniejszy, decyduje stomatolog, a następnie konsultuje swoją opinię z pacjentem. Wszystko w trosce o uzyskanie doskonałych efektów przy jednoczesnym zadbaniu o zdrowie i samopoczucie pacjentów. Najczęściej nakładki oraz licówki są stosowane u tych osób, które marzą o wyjątkowo białych zębach, jednak ich naturalny kolor kości to uniemożliwia. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które gwarantuje pełną wygodę i nienaganny wygląd zarazem. W naszym gabinecie mogą Państwo liczyć na usługi świadczone na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych norm higieny i bezpieczeństwa pracy. Dokładamy także starań ku temu, by każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze.