Implanty w Jastrzębiu-Zdroju

Implanty Jastrzębie-Zdrój

Każdy chce jak najdłużej móc pochwalić się pięknym i zdrowym uśmiechem, a przede wszystkim własnym. Z wiekiem jednak zęby osłabiają się i niekiedy trzeba skorzystać z implantów. Jest to bowiem najlepsza możliwa opcja ku temu, aby uśmiech pozostał bez zmian. W naszej klinice, z całą pewnością otrzymają Państwo odpowiednie wsparcie, oraz dobór najlepszej metody dopasowanej do potrzeb.

Dlaczego warto zdecydować się na implanty w Jastrzębiu-Zdroju?

Warto mówić jasno o tym, jak trafionym wyborem są odpowiednio dobrane implanty. Jastrzębie-Zdrój, bo to tutaj znajduje się nasz gabinet , to idealna lokalizacja dla każdego, dla kogo ważne są zdrowe zęby. Implanty wykonujemy od wielu lat, a nasi specjaliści mają w tym duże doświadczenie. Dlaczego w ogóle warto zdecydować się na wstawienie implantów? Przede wszystkim odpowiednio dobrane i wprowadzone implanty wyglądają, oraz funkcjonują jak naturalne uzębienie. Jednocześnie są one o wiele wygodniejsze od protez, ponieważ nie przesuwają się i nie dostarczają uczucia dyskomfortu. Ponadto implanty stymulują także tkankę kostną oraz dziąsła. Dzięki temu możliwe jest także zachowanie naturalnego wyglądu twarzy, a także jej kształtu. Zdrowe, naturalne zęby w sąsiedztwie nie muszą być odpowiednio piłowane, aby zapewnić stabilność, co dla większości osób także jest ogromnym atutem.

Jak należy dbać o taki implant?

Wielu pacjentów obawia się, że ząb zamocowany na implancie przestanie atrakcyjnie wyglądać, albo wymaga odpowiedniej higieny. Tak jednak nie jest. O implanty dba się w taki sam sposób, jak o swoje zęby naturalne. To właśnie dlatego lepszą opcją, niż proteza, są właśnie implanty. Jastrzębie-Zdrój jest polecaną lokalizacją dla wszystkich osób z okolic. Dojechać można do nas bez większego problemu. Podczas zabiegu dowiedzą się Państwo również o tym, w jaki sposób profesjonalnie czyścić implant. Niemniej jednak warto pamiętać o tym, aby traktować go zupełnie tak, jak swój naturalny ząb, czyli szczotkować go, oraz czyścić nicią dentystyczną. Nawet posiadając więcej, niż jeden implant, nadal trzeba pamiętać o regularnych wizytach u dentysty, który ocenia stan uzębienia i wdrąża ewentualne leczenie. Warto wiedzieć także o tym, że w jamie ustnej można mieć więcej, niż jeden implant, ale ich dokładne dobranie, oraz ich ilość zawsze wybierana jest przez lekarza stomatologa, który przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, a poza tym dokładnie ocenia stan pozostałych zębów, oraz higieny jamy ustnej u danego pacjenta.