Chirurg szczękowy w Jastrzębiu-Zdroju


Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego oraz medycyny estetycznej.

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu medycyny estetycznej oraz szeroko pojętej stomatologii. W ramach oferowanych przez nas usług zajmujemy się również wykonywaniem zabiegów z dziedziny chirurgii szczękowo – twarzowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zabiegi wykonywane w jamie ustnej zawsze należą do ostateczności. Rozumiemy też, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na tym, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo bez względu na swój wiek.

Czym zajmuje się chirurg szczękowy w Jastrzębiu-Zdroju?

Chirurg szczękowy zajmuje się zabiegami zarówno z zakresu chirurgii stomatologicznej: usuwanie zębów, resekcji wierzchołków korzeni , hemisekcji, usuwania torbieli szczęk, przygotowania przedprotetycznego, implantologii jak również z zakresu traumatologii i onkologii twarzoczaszki.

Chirurg szczękowy Jastrzębie-Zdrój – Co wyróżnia ofertę naszego gabinetu?

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu kompleksową opiekę medyczną. Podczas leczenia wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt medyczny. W naszej klinice zatrudniamy tylko wykwalifikowaną kadrę lekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów dentystycznych oraz medycyny estetycznej. Oferujemy także wsparcie na każdym etapie leczenia, zależy nam na tym, aby pomóc każdemu pacjentowi. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz wyjaśnimy Państwu wszystko to, co jest dla Was niejasne. Chcemy, abyście mieli pewność tego, że świadczymy nasze usługi na wysokim poziomie w oparciu o najnowsze standardy, jak i procedury bezpieczeństwa. Wszystkie zabiegi wykonujemy w atrakcyjnej cenie. Szczegółowy cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za pozytywne opinie

Jesteśmy wdzięczni dotychczasowym Pacjentom za pozytywne opinie na temat współpracy z nami. Wasze pozytywne rekomendacje traktujemy jako walutę przyszłości. Nowych pacjentów serdecznie zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu.