Medycyna estetyczna w Jastrzębiu-Zdroju


Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej, zatem nasz sektor cały czas się rozwija, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, oraz efekty, jakich Państwo oczekujecie. W ofercie posiadamy wiele różnych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i zawsze służymy pomocą przy doborze metod odpowiednich dla danej osoby, chcącej rozwiązać konkretny problem. Dzięki temu wszystkie działania są odpowiednio dobrane, co pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. 

Medycyna estetyczna Jastrzębie-Zdrój -jakie zabiegi oferujemy?

Łatwo zauważyć, jak bardzo rozwija się obecnie medycyna estetyczna. Jastrzębie-Zdrójbo to tutaj wykonujemy nasze zabiegi, to doskonała i nowoczesna lokalizacja. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowsze technologie, tak aby nasi pacjenci byli w pełni zadowoleni, a inwazyjność ograniczona do minimum. W naszej ofercie znajdują się zabiegi przy użyciu botoksu, znanego także jako toksyna botulinowa. Oprócz tego zajmujemy się wypełnianiem zmarszczek – zarówno tych dopiero pojawiających się, jak i nieco głębszych, które z czasem się utrwaliły. Przeprowadzamy także mezoterapię igłową i wykonujemy zabiegi na nadpotliwość, a także stosujemy lipolizę. Przed każdym zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzą z Państwem dokładny wywiad, zakwalifikują do zabiegu, a także dobiorą metodę, która kompleksowo pozwoli pozbyć się niechcianych defektów. Rezultat jest dla nas najważniejszy i chcemy, aby Państwo byli z niego w pełni zadowoleni.

Dla kogo kierowane są nasze zabiegi medycyny estetycznej w Jastrzębiu-Zdroju?

W tej chwili medycyna estetyczna jest praktycznie dla każdego. Warto więc mówić o tym, jakie efekty przynosi prawidłowo zastosowana medycyna estetyczna. ESTEDENT to nowoczesny gabinet w Jastrzębiu-Zdroju, w której pracują specjaliści z wieloletnim stażem. Wizytę u nas polecamy wszystkim z Państwa, którzy chcą zmienić coś w swoim wyglądzie i mieć absolutną pewność, że rezultaty będą takie, jak na podglądowych fotografiach, czy takie, jak wynika to z rozmowy z lekarzem. Zabiegi medycyny estetycznej przede wszystkim polecamy Paniom i Panom, którzy pragną pozbyć się zmarszczek. Zarówno tych mimicznych, jak i pojawiających się w następstwie zaawansowanego wieku. Mezoterapia igłowa pozwala natomiast nie tylko odżywić skórę, ale i wpłynąć na stan i kondycję włosów. Dlatego polecana jest osobom, które zaczynają łysieć, albo ich włosy są w widocznie pogarszającej się kondycji. Takie zabiegi kierowane są do Państwa w każdym wieku.